Київський метрополітен відновлює роботу на всіх лініях
Київський метрополітен починає відновлювати роботу на всіх трьох лініях. Про це заявив голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко. "Роботу метро починають відновлювати на всіх трьох лініях", – повiдомив він.…

