Орбан заявив, що українсько-угорські відносини норамалізуються лише після війни
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що нормалізація українсько-угорських відносин можлива лише після припинення війни. Про це він заявив після першого засідання Ради миру у Вашингтоні. З посиланням на MTI.Віктор Орбан…

