Коли киянам вимкнуть опалення: у КМДА назвали дату
У Києві почнуть вимикати опалення вже 24 березня. Завершення сезону пояснюють потеплінням і необхідністю економії енергоносіїв. Про це говорить пресслужба Київської міської державної адміністрації."Виважене та своєчасне рішення про завершення опалювального…

