Шмигаль: В Одесі поступово покращується ситуація зі світлом
В Одесі потрохи покращується ситуація з електроенергією після аварії на підстанції. Тепер жителі отримують світло по 4-5 годин на день. Про це говорить заява прем'єр-міністра Дениса Шмигаля на засіданні Кабінету…

