Український легкоатлет Олег Дорощук став автором найкращого результату сезону-2026 у світі зі стрибків у висоту. На меморіалі Віталія Лонського в Бердичеві він підкорив планку на висоті 2,33 метра.
Про це повідомляє «Суспільне Спорт».
Дорощук був одним із головних фаворитів турніру й упевнено підтвердив свій статус. Змагання він розпочав із висоти 2,05 м, а вже після успішного стрибка на 2,27 м гарантував собі перемогу, випередивши найближчого переслідувача Дмитра Нікітіна.
Після цього українець із першої спроби взяв висоту 2,30 м, а планку 2,33 м підкорив із другої спроби. Саме цей результат став найкращим у світі в нинішньому сезоні.
Попередній світовий рекорд сезону належав чеському стрибуну Яну Штефелі, який у лютому подолав висоту 2,32 м. Олег Дорощук перевершив цей показник на один сантиметр і став одноосібним лідером світового сезону.

