Правоохоронці викрили на Дніпропетровщині дві групи «чорних лісорубів», до складу яких входили 15 осіб, серед них — двоє працівників правоохоронних органів. За даними слідства, протягом пів року вони незаконно вирубували дерева у лісозахисних смугах Павлоградського району та продавали деревину.

Усім фігурантам повідомили про підозру за фактом незаконної порубки, перевезення, зберігання та збуту лісу, що спричинили тяжкі наслідки.

Слідство встановило, що з жовтня 2025 року по квітень 2026 року підозрювані без жодних дозвільних документів вирубували дерева, використовуючи бензопили, спеціальне обладнання та вантажний транспорт. Серед знищених насаджень — акація, ясен і дуб.

Після вирубки деревину переробляли та продавали через інтернет на території області.

За попередніми даними, внаслідок діяльності груп було знищено понад тисячу дерев. Збитки, завдані довкіллю, за висновками судових експертиз становлять майже 14 мільйонів гривень.

Під час понад 30 обшуків правоохоронці вилучили транспортні засоби, гроші, банківські картки, бензопили, мобільні телефони, зброю, документацію, чорнові записи, а також речовини, схожі на наркотичні.

Слідчі дії тривають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Українські дрони виходять на новий ринок: Гондурас купуватиме БпЛА для боротьби з наркокартелями;

У Кривому Розі викрили схему з ремонтом шкільного майданчика: бюджету завдано збитків на пів мільйона гривень;

Запоріжжя стане першим регіоном України з мережею шкільних кіберспортивних хабів.

Більше новин на REPORTER.UA

Від admin