Український легкоатлет Михайло Кохан продовжує серію успішних виступів на міжнародній арені. На Меморіалі Бориса Ханцековича в хорватському Загребі він здобув срібну медаль у метанні молота.
Про це повідомили в Національному олімпійському комітеті України.
Свій найкращий результат Кохан показав у найвдалішій спробі, метнувши молот на 81,42 метра. Цього вистачило, щоб посісти друге місце на турнірі, який входить до престижної «золотої» серії Світового континентального туру.
Ця нагорода стала для українця вже третьою поспіль срібною медаллю на етапах «золотої» серії Континентального туру. Загалом у нинішньому сезоні Михайло Кохан уже вісім разів підіймався на міжнародний п'єдестал.

