Управління патрульної поліції Києва очолив майор поліції Єгор Голубов. До призначення він керував батальйоном патрульної поліції у прифронтових Краматорську та Слов'янську. Нового керівника особовому складу представили заступник глави Національної поліції і тимчасово виконуючий обов'язки начальника Департаменту патрульної поліції Олександр Фацевич, а також перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
Єгор Голубов розпочав службу в патрульній поліції у 2016 році в Донецькій області. У відомстві зазначають, що він пройшов шлях від патрульного до командира батальйону. В останні роки Голубов обіймав посаду командира батальйону патрульної поліції в Краматорську та Слов'янську.
Під час повномасштабної війни він виконував стратегічні завдання у прифронтовому регіоні. У патрульній поліції заявили, що цей досвід важливий для роботи в Києві, оскільки від поліції під час війни вимагаються дисципліна, готовність діяти у складних обставинах і постійна робота з людьми. Для столиці призначення нового керівника патрульної поліції важливе в контексті безпеки міста, дорожнього контролю, реагування на надзвичайні ситуації та роботи правоохоронців під час повітряних тривог і можливих атак.
За матеріалами: Патрульна поліція Києва

