Мінекономіки попередило українців про термін використання кешбеку
Мінекономіки попередило учасників програми: накопичені на картах «Національного кешбеку» кошти потрібно використати до 30 червня 2026 року включно. Якщо гроші залишаться невикористаними на кінець дня 30 червня, вони повернуться до…

